2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 31 maja 2024

Kucharz - Radisson Blu Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kucharzu, czy nie masz dość już ciężkiej atmosfery w ciasnej, nie klimatyzowanej kuchni? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Dołącz do naszego zespołu kucharzy w przestronnej i dobrze wyposażonej kuchni, gdzie będziesz mógł wydobyć pełnię swojego talentu kulinarnego. Nie musisz już dusić się w parze i walczyć o oddech - u nas każdy posiłek będzie smażył się w najwyższej jakości warunkach. Szukamy do pracy kucharzy z pasją do gotowania, którzy cenią sobie przestrzeń i komfort w pracy.

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie potraw a'la carte zgodnie z recepturami i standardami restauracji
  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości wydawanych potraw
  • Porcjowanie i obróbka mięsa z wykorzystaniem odpowiednich technik
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Ścisła współpraca z szefem kuchni

Zamawiamy:

  • Gotowość do pracy popołudniu (również w weekendy i święta)
  • Samodzielność i dokładność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej
  • Wykształcenie gastronomiczne
  • Znajomość systemu HACCP
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane: doświadczenie jako kucharz oraz znajomość kuchni wege

Serwujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat oraz grafik na cały miesiąc
  • Premię świąteczną i dofinansowanie do urlopu
  • Prywatną opiekę medyczną, karnety sportowe oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Bonusy za polecenie przyjaciół
  • Uniform, który pierzemy i prasujemy dla Ciebie!
  • Pracę w przestrzennej, dobrze wyposażonej kuchni
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli oraz pożyczki na cele mieszkaniowe
  • Zniżki na usługi w ramach działalności pracodawcy: Cafe22, Baltica Wellness&Spa, Cukiernia Muffinek, Unity Line, Pralnia Centrum, Marine Medical Service

Kim jesteśmy? Pierwszy hotel sieci Radisson Hotel Group w Polsce, największy hotel w Szczecinie - oferuje największą bazę noclegową w mieście - 354 pokoje, największą hotelową powierzchnię event’ową - 10 sal konferencyjnych na powierzchni ponad 1000 m², 2 restauracje (w tym wielokrotnie nagradzana Renaissance), Lobby Bar i Copernicus Club (Cocktail Bar na XI piętrze z widokiem na miasto), Cukiernię Muffinek, centrum fitness - Fitness World oraz Baltica Wellness&Spa.

Kucharzu! Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła i czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie - APLIKUJ.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 918916496