2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Ruda Śląska
Dodane 26 kwietnia 2024

KUCHARZ Restauracja/Hotel*** Ruda Śląska

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Hotel *** poszukuje doświadczonego Kucharza na pełny etat

Opis stanowiska: Hotel *** poszukuje utalentowanego kucharza z pasją, który dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby, która nie tylko posiada doświadczenie w przygotowywaniu różnorodnych potraw, ale także potrafi działać sprawnie w dynamicznym środowisku gastronomicznym.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie wysokiej jakości dań zgodnie z naszym menu i standardami

  • Zapewnienie zachowania higieny i bezpieczeństwa w kuchni

  • Współpraca z zespołem kucharskim w celu utrzymania efektywnej organizacji pracy

  • Kreatywne podejście do kreowania potraw i ulepszania istniejącego menu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie, zachowując przy tym wysoką jakość potraw

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i weekendami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w renomowanym hotelu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie za wydajność

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalny zespół

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez formularz olx lub zgłoś się osobiście do recepcji hotelu.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 906385922