2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Praga-Północ
Dodane 06 maja 2024

Kucharz samodzielny - młody kucharz do przyuczenia na sous chefa

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BAZAR BISTRO poszukuje samodzielnego kucharza.

Na rynku warszawskiej gastronomii działamy już ponad 10 lat, ciągle się rozwijamy a w związku z tym poszukujemy nowych członków do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • produkcja składników oraz pełnych dań do menu zgodnie z recepturami

  • przygotowywanie i wydawanie dań

  • dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

  • aktywny udział w komponowaniu nowych dań

  • przyjmowanie oraz zabezpieczanie dostaw zgodnie z procedurami

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy

  • doświadczenie w pracy na kuchni

  • dyspozycyjność przynajmniej 4 dni w tygodniu

  • znajomość przepisów sanitarnych i HACCP

  • komunikatywny język polski - mamy międzynarodowy zespół, ale porozumiewamy się po polsku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - preferowany kontrakt b2b

  • pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

  • zmianowy system pracy

  • odpowiednie szkolenia stanowiskowe - zależne od predyspozycji i chęci rozwoju danej osoby

  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko sous chefa

Wynagrodzenie omawiamy indywidualnie podczas spotkania rekrutacyjnego.

CV wraz ze zdjęciem i klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać przez formularz kontaktowy lub na adres:

manager"malpa"bazarklub.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 893002513