2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Opolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Opole
Dodane 11 kwietnia 2024

Kucharz śniadaniowy / Pracownik zmywalni naczyń - Hotel Piast

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Piast w Opolu poszukuje osób do długofalowej współpracy na stanowisku kucharza śniadaniowego oraz pracownika zmywalni naczyń.

Jeśli szukasz stałej pracy na uczciwych zasadach, to prześlij nam swoje CV przez OLX.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU KUCHARZA ŚNIADANIOWEGO:

  • Przygotowanie dań śniadaniowych na bufet, à la carte i słodkich wypieków

  • Współtworzenie nowych receptur

  • Kontrola stanu bufetu i utrzymanie czystości sali

  • Weryfikacja ilości gości na śniadaniach

  • Przestrzeganie standardów hotelowych i jakościowych przygotowywanych potraw

  • Przestrzeganie zasad higieny, dobrej praktyki produkcyjnej i zasad HACCP

  • Przestrzeganie zasad etyki, BHP, p. poż. i ochrony środowiska

NASZE WYMAGANIA:

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku kucharza śniadaniowego / kucharza / cukiernika lub na innym stanowisku przy samodzielnym przygotowywaniu jedzenia - dla kucharza śniadaniowego

  • Pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innych

  • Dokładność i schludność w pracy

  • Chęć do pracy

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do pracy w weekendy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne

CO OFERUJEMY?

  • Zgrany zespół, na który zawsze możesz liczyć

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietów medycznych na preferencyjnych warunkach

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 911167132