2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Międzywodzie
Dodane 13 kwietnia 2024

Kucharz/szef kuchni do kuchni na ośrodku wczasowym 8000 zł "na rękę"

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzywodzie

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Poszukujemy kucharza/szefa kuchni do kuchni na ośrodku wczasowym w Międzywodziu nad morzem. Praca na sezon letni - od początku czerwca do połowy września. Praca z wyżywieniem i zakwaterowaniem na terenie ośrodka - nad samym morzem. Szukamy osób z doświadczeniem w branży. Chętnie zatrudnimy kucharza/szefa kuchni z przedszkoli i szkół.

Wynagrodzenie:

wynagrodzenie dla szefa kuchni za miesiąc pracy 8000 zł na rękę + premia 2000-4000 zł na koniec sezonu

Wymagania:

Umiejętność organizacji pracy kucharzy i pomocy kuchennych (mile widziani szefowie kuchni)

Zapewnienie świeżości składników i produktów końcowych.

Prezentowanie, przyozdabianie i aranżowanie gotowych dań.

Utrzymywanie czystego i bezpiecznego miejsca pracy.

Monitorowanie poziomu zapasów.

Podawanie posiłków w razie potrzeby.

Wykształcenie lub doświadczenie gastronomiczne,

Obowiązki :

przygotowanie potraw,

Pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych.

Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności.

Zarządzanie personelem (zmywak i pomoce kuchenne)

Przygotowanie zamówień dla dostawców

Utrzymywanie kuchni w czystości,

Posiłki na stołówce:

Posiłki są serwowane w 2 turach, każda po 150-200 osób:

Śniadanie podawane na półmiskach do stolików

Do śniadania szwedzki stół dla dzieci (płatki, mleko, dżemy, tosty itp.)

Obiady dwudaniowe z kompotem podawane są na półmiskach do stolików

Kolacja podawana na półmiskach do stolików

Kilka razy w sezonie przygotowywany jest szwedzki stół dla większych grup zorganizowanych

Lokalizacja

Międzywodzie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzywodzie
ID: 909149730