2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Jarosław
Dodane 16 kwietnia 2024

Kucharz | Umowa o pracę | UZ | Benefity

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SPA HOTEL SPLENDOR w Siedliskach zatrudni osobę na stanowisko Kucharz/Kucharka

Miejsce pracy: Siedliska

Twoje zadania:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami

  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług

  • przestrzeganie norm i standardów produkcji

  • zachowanie estetyki wydawanych dań

  • zachowanie czystości stanowiska pracy

  • współpraca z personelem gastronomii

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność współpracy z zespołem

  • dyspozycyjność

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub UZ

  • pracę w dużej i stabilnej organizacji, w młodym i zgranym zespole

  • bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie w procesie wdrożenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

  • możliwość skorzystania z benefitów sportowych

  • imprezy i wycieczki integracyjne

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 910527611