2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Sopot
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 03 maja 2024

Kucharz w Domu Pracy Twórczej w Sopocie

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mamy ponad 100 lat doświadczenia, wiedzę i narzędzia. Co roku przekazujemy twórcom wiele milionów złotych należnych im wynagrodzeń. Zrzeszamy kompozytorów, autorów tekstów, scenarzystów, dramatopisarzy, tłumaczy, plastyków, choreografów oraz twórców innych dziedzin sztuki, a także wydawców muzycznych. Jako stowarzyszenie prowadzimy szeroką działalność socjalną na rzecz naszych członków. Jesteśmy też jednym z największych w Polsce mecenasów kultury. Od 1918 roku budujemy świat, który ceni kulturę, twórczość i wyobraźnię.

Opis stanowiska

•        Przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi wymogami i ustalonym porządkiem z zachowaniem zasad HACCP i DPP

•        Zarządzanie dostawami i kontrola stanów magazynowych

•        Utrzymywanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy

•        Współpraca z innymi działami

Wymagania

•        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

•        Zorientowania na jakość i zadowolenie klienta

•        Gotowość do pracy w systemach zmianowych, w tym także w weekendy i święta

•        Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy

•        Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

•        Dostęp do benefitów pozapłacowych (karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne)

•        Pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 912994300