2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Opalenica
Dodane 23 kwietnia 2024

kucharz w hotelu

Lokalizacja

Opalenica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Prestiżowy 4* Hotel pod Poznaniem poszukuje kandydatów na stanowisko:

kucharz

OGOLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy ze szczególnym uwzględnieniem kuchni, zaplecza kuchennego
  • odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy
  • dokładna znajomość karty Menu oraz technik przygotowywania dań
  • zgłaszanie potrzeb związanych z prowadzoną działalnością do Szefa Kuchni
  • staranne prowadzenie etapu obróbki wstępnej
  • wydawanie zamówionych dań według wewnętrznych standardów Hotelu
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

NASZE WYMAGANIA:

  • Komunikatywność
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność w godzinach wieczorowych

OFERUJEMY:

·       pracę w prestiżowym 4* Hotelu

·       elastyczne godziny pracy i atrakcyjne wynagrodzenie;

·       możliwość poznania i pracy z ciekawymi ludźmi z całego świata;

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub zlecenie

Lokalizacja

Opalenica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opalenica
ID: 684510881