2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Brzesko
Pałac Goetz
Dodane 25 kwietnia 2024

Kucharz w Pałacu Goetz w Brzesku

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Pałac Goetzów to jedna z najwspanialszych rezydencji fabrykanckich końca XIX wieku. Został wzniesiony w 1898 roku przez Jana Albina Goetza Okocimskiego – przemysłowca, króla piwa, twórcę potęgi browaru w Okocimiu. Wokół rozpościera się 14 hektarowy park. Wytworne wnętrza pałacu i jego zabytkowy park to doskonałe miejsce biznesowych spotkań, uroczystości rodzinnych, konferencji, koncertów, a także imprez plenerowych. W Pałacu organizowane są cyklicznie wydarzenia kulinarne.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie posiłków według receptur i zgodnie z wytycznymi szefa zmiany

  • Wykonywanie prac przygotowawczych, przygotowywanie poszczególnych składników potraw

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na poszczególne składniki

  • Dbanie o produkty

  • Dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowywanych posiłków.

  • Wykonywanie obowiązków związanych z otwarciem i zamknięciem zmiany.

  • Utrzymanie należytej czystości na stanowisku

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza

  • Pozytywne nastawienie,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole w wyjątkowym miejscu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 734928809