2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Zgierz
Dodane 01 maja 2024

Kucharz w Restauracja w Zgierzu

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Masz ambicje zostać kucharzem a nie posiadasz doświadczenia? Nie zwlekaj, APLIKUJ!

Posiadasz doświadczenie? Tym lepiej, pomóż nam stworzyć wymarzony zespół do pracy.

Poszukiwani: Kucharz, Pizzermen

Miejsce pracy: Zgierz

Gwarantujemy:

•      Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,

•      Szkolenia zewnętrzne dla osób najbardziej zaangażowanych,

•      Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu,

•      Rabaty pracownicze na asortyment wszystkich marek w każdej lokalizacji,

•      Możliwość pracy przy nowych projektach,

•      Umowę o pracę po okresie próbnym,

•      Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności!

Twoje zadania:

•      Przygotowywanie dań w zgodzie z obowiązującymi recepturami,

•      Dbanie o estetykę potraw,

•      Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,

Nasze oczekiwania:

•      Dobra organizacja pracy,

•      Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

•      Schludność i kultura osobista,

•      Dyspozycyjność.

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO NAS !

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 705543013