2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Wrocław
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 18 kwietnia 2024

Kucharz w Restauracji SPHINX we Wrocławiu

Wynagrodzenie

27 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Restauracja na rynku we Wrocławiu powiększa zespół do pracy! Najważniejsze są aspiracje i ambicje. Wszystkiego Cię nauczymy!

Posiadasz doświadczenie? Tym lepiej, aplikuj i pomóż nam stworzyć wymarzony zespół do pracy.

Poszukiwani: Kucharz

Miejsce pracy: Sphinx Wrocław Rynek

Gwarantujemy:

•      Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,

•      Szkolenia zewnętrzne dla osób najbardziej zaangażowanych,

•      Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu,

•      Rabaty pracownicze na asortyment wszystkich marek w każdej lokalizacji,

•      Możliwość pracy przy nowych projektach,

•      Umowę o pracę po okresie próbnym,

•      Jasne warunki pracy i zatrudnienie poza sezonem,

•      Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

Twoje zadania:

•      Przygotowywanie dań w zgodzie z obowiązującymi recepturami i standardami,

•      Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Nasze oczekiwania:

•      Dobra organizacja pracy,

•      Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

•      Schludność i kultura osobista,

•      Dyspozycyjność.

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO NAS!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 842984813