2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Puszczykowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Kucharz w restauracji TASTE_it

Wynagrodzenie

6 700 - 7 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puszczykowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Podpoznańska restauracja hotelowa serwująca nowoczesne warianty tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej, przyrządzane z najlepszych produktów regionalnych poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

KUCHARZ/KUCHARKA

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i przestrzeganie norm sanitarnych, higieny i bezpieczeństwa

  • Racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką magazynową

  • Przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu

  • Przygotowywanie dań przy współpracy z Szefem Kuchni

  • Przygotowywanie dań dań zgodnie z recepturami oraz ze standardami

  • Dbanie o stanowisko pracy oraz sprzęt kuchenny

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dyspozycyjność w weekendy, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań

  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia [umowa o prace, B2B, zlecenie]

  • Pracę w profesjonalnym zespole

  • Pracę w prestiżowym obiekcie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów pracowniczych [wewnątrz firmy oraz Multisport]

  • Pakiet medyczny

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Puszczykowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Puszczykowo
ID: 679202344