2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Międzyzdroje
Dodane 18 kwietnia 2024

Kucharz w Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Położony przy plaży w Międzyzdrojach kompleks Wave Międzyzdroje Resort & Spa kusi swą niebanalną architekturą do wypoczynku. Projekt inspirowany nadmorską bryzą oraz bałtycką falą zakłada kształt spirali, dzięki której mieszkańcy mają zapewniony widok na morze oraz maksymalne nasłonecznienie przez cały rok.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

KUCHARZ

Twój zakres obowiązków:

  • Pasja i zaangażowanie w pracy

  • Dbałość o szczegóły i jakość wydawanych dań

  • Utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy

  • Znajomość i przestrzeganie systemu HACCP

  • Otwartość na rozwój

  • Przykładanie wagi do utrzymywania jakości i estetyki dań

To oferujemy:

  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B– TY decydujesz

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Praca w dobrze wyposażonej kuchni

  • Pracę w partnerskiej i przyjaznej atmosferze

  • Rozwój zawodowy

  • Możliwość zakwaterowania

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 910983665