2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Mazowieckie
  6. Kucharz - Warszawa
  7. Kucharz - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Kucharz Wegetariańska Restauracja Falla Warszawa

Wynagrodzenie

34 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Poszukujemy kucharza do restauracji Falla Warszawa Jeśli jesteś ambitny lubisz gotować wege lub chcesz sie nauczyć i lubisz pracować na kuchni z dużym ruchem - to szukamy właśnie Ciebie .

Oferujemy

  • stabilna prace na lata w młodej ekipie lubiącej wyzwania ekipie

  • umowę zlecenie. / własna działalność

  • 26 - 28 zl/h na na rękę + premie za efektywność pracy. ( umowa zlecenie )

    ( stawki studentów ustalamy inwidualnie )

    ( stawka osób na własnej dzałalności ustalamy inwidualnie )

  • prace z młodymi pozytywnymi ludźmi którzy lubią swoja prace

  • ilość godzin dopasowana do predyspozycji pracownika

  • możliwość rozwoju zawodowego

obowiązki:

  • Gotowanie według standardów sieci ( receptury sieciowe )

  • Praca w czystości w zachowaniu wyznaczonej ergonomii pracy

  • nauka standardów wydawania potraw

  • praca na serwisie jak i na produkcji ( produkcje robimy przed otwarciem restauracji )

Wymagania

  • umiejętność pracy pod presja czasu ( mile widziane jak ktoś lubi tabakę i go to motywuje )

  • doświadczenie na kuchni wege nie jest koniecznie - nauczymy :)

  • dyspozycyjność minimum 12 dni w miesiącu

  • praca na tzw. calki pracujemy po 12-14 możliwy system pracy 2 na 2 lub nasz wewnętrzny

    zainteresowanych prosimy o kontakt i podsyłanie cv przez olx

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911912772