2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Łódź
  7. Kucharz - Bałuty
Dodane 25 kwietnia 2024

Restauracja zatrudni kucharza

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Słynna sieć lwowskich restauracji "Rebernia" wchodzi na rynek polski.

Zapraszamy zostać częścią historii oraz naszym partnerem. Tak, partnerem, ponieważ chcemy, aby nasze relacje były partnerskie, oparte na zasadach wspólnych wartości, uczciwości, przejrzystości, zaufania i wzajemnej pomocy.

Kogo szukamy:

  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku na wszystkich działkach kuchni,

  • umiejętności kulinarne,

  • doświadczenie pracy z grillem będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość norm sanitarnych oraz bezpieczeństwa przeciwpozarowego,

  • wysoka kultura osobista oraz dbałość o porządek,

  • odpowiedzialność, wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność, pozytywne nastawienie do pracy,

  • pasja do gotowania i dbałość o najwyższą jakość potraw,

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjności, w tym weekendy w godzinach wieczornych,

  • umiejętności pracy w szybkim tempie.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • utrzymywanie i ścisłe przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz przepisów HACCP,

  • nadzór nad jakością serwowanych posiłków,

  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,

  • racjonalne gospodarowanie produktami,

  • praca z grillem obrotowym, opalanym drewnem,

  • dbałość o porządek w miejscu pracy.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 903836404