2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Zamość
Dodane 31 maja 2024

Kucharz z doświadczeniem / zapewniamy zakwaterowanie

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Centrum konferencyjno-bankietowe w Zamościu zatrudni osobę z doświadczeniem na stanowisko kucharz.

Posiadamy ponad 15 letnie doświadczenie w branży gastronomicznej.

Jeżeli jesteś spoza Zamościa zapewniamy zakwaterowanie.

Obsługujemy gości w naszej restauracji a'la karte oraz organizujemy różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, wesela, studniówki, konferencje.

Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i serwowanie dań w restauracji zgodnie z naszym menu, jesteśmy otwarci na twoje doświadczenie oraz propozycje nowych dań

  • zamówienie towarów u naszych dostawców, dbanie o właściwe stany magazynowe

  • przyjmowanie dostaw towarów

Istnieje możliwość zatrudnienia w określone dni tygodnia lub weekendowo.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły związane z proponowaną pracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 918947362