2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Świętokrzyskie
  6. Obsługa hotelowa - Kielce
Dodane Dzisiaj o 14:07

Kucharz / z zakwaterowaniem

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

HERON LIVE HOTEL - „Miejska rezydencja w samym centrum natury”.

Heron Live Hotel to miejsce połączenia żywiołów, w którym energię czerpiemy wprost z natury – bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody. Hotel oferuje 81 komfortowych pokoi, sale konferencyjne, strefę Spa & Wellness, basen wewnętrzny i zewnętrzny, własną przystań, trzy restauracje oraz klub muzyczny Botanikar.

Naszą siłą i największą wartością są ludzie - zarówno nasi pracownicy, jak i goście hotelowi, którym zapewniamy obsługę na najwyższym możliwym poziomie.

Hotel HERON w miejscowości Sienna (gm. Gródek nad Dunajcem) zatrudni:

KUCHARZA

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Przygotowywanie dań w restauracji

  • Umiejętność estetycznej prezentacji serwowanych dań.

  • Dbanie o najwyższą jakość i smak przygotowanych posiłków.

  • Dbanie o właściwą technologię przygotowywania potraw.

  • Przestrzeganie zasad HAACP i BHP.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:

  • Kreatywność, precyzja, dbałość o szczegóły.

  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy.

  • Doświadczenie min. 1 rok w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Komunikatywność.

  • Zaangażowanie, optymizm życiowy, wysoka kultura osobista.

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkową gratyfikację za realizację planów sprzedażowych.

  • Możliwość stałego podnoszenia własnych kwalifikacji.

  • Pracę w młodym, prężnym zespole.

  • Możliwość zakwaterowania.

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na wskazany adres w temacie wiadomości należy zaznaczyć stanowisko, na jakie się Państwo ubiegają. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Heron Live Hotel ul. Sienna 104, 33-318 Gródek nad Dunajcem, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności swojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikujesz. Jednocześnie przyjmujesz do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 912201764