2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Włocławek
Dodane 20 kwietnia 2024

kucharz zmianowy

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Riverside Hotel to marka kojarzona z wyśmienitą kuchnią oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości w sektorze gastro

Dołączając do Riverside Hotel, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Riverside Hotel - APLIKUJ!

Profil kandydata

•       Doświadczenie zawodowe w pracy w gastronomii, dobry smak w kuchni i życiu.

•       Posiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

•       Samodzielność i dobra organizacja pracy.

•       Umiejętność pracy z ludźmi i dla ludzi

Jakie będą Twoje zadania:

•       Przygotowywanie dań zgodnie ze standardami.

•       Dbanie o odpowiednią estetykę potraw.

•       Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych.

•       Racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

•       Dbanie o czystość w miejscu pracy.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki,

  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,

  • Możliwość rozwoju,

ZAPRASZAMY! Miło nam będzie powitać Cię w zespole

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 913246323