2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Piła
Dodane 29 kwietnia 2024

kucharz zmianowy Miś Bar Piła

Wynagrodzenie

30 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miś Bar Piła zatrudni Kucharza

Szukamy doświadczonego kucharza lub osoby do wyszkolenia.

OFERUJEMY:

  • pracę w stałym zespole

  • szkolenia

  • bardzo dobre wynagrodzenie

OCZEKUJEMY:

  • dobrej znajomości pracy w kuchni

  • punktualności, sumienności, higieny

  • posiadania ważnych badań sanitarnych

  • praca zmianowa

OBOWIĄZKI:

  • bardzo dobra znajomość pracy w kuchni

  • przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami. - racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat.

  • dbanie o odpowiednią estetykę potraw. - utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych. - prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki zajmowanego stanowiska. - informowanie przełożonego o wykrytych zagrożeniach.

  • zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu wszelkich informacji na temat przygotowywanych posiłków, w szczególności zaś o stanie ich świeżości, brakach magazynowych, potrzebie zamówień produktów oraz innych problemów jakie mogą utrudnić czy uniemożliwić prawidłowe wykonanie obowiązków służbowych.

  • Osoby zainteresowane proszę o kontakt bezpośrednio w zakładce olx pod ogłoszeniem lub w ostateczności proszę o telefon w przypadku braku dostępu do internetu. Prosimy o załączenie kompletnego CV ze zdjęciem i dopisania obowiązkowych klauzuli rekrutacyjnych.

  • BRZMIENIE KLAUZULI Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 478577740