2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Bednary
Dodane 20 kwietnia 2024

Kucharz zmianowy - Zastępca szefa kuchni

Wynagrodzenie

37 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bednary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w organizacji pracy oraz nadzorowanie personelu kuchennego podczas zmiany

  • Zastępowanie szefa kuchni w jego nieobecności

  • Przygotowywanie dań zgodnie z ustalonymi standardami

  • Sprawdzanie jakości oraz estetyki przygotowywanych potraw

  • Prowadzenie zamówień i kontrola stanów magazynowych

  • Dbanie o utrzymanie porządku i czystości w kuchni

  • Wdrażanie nowych pracowników oraz szkolenie personelu

  • Możliwość tworzenia nowych dań i menu

  • Zapewnienie przestrzegania wszystkich norm sanitarnych i BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako kucharz

  • Umiejętność samodzielnego przygotowywania potraw na bazie ustalonej karty menu

  • Zdolność organizacji pracy oraz zarządzania zespołem kuchennym

  • Kreatywność i umiejętność przygotowywania nowych, innowacyjnych dań

  • Sumienność i dbałość o jakość serwowanych potraw

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy i święta

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku kuchennym

To oferujemy

  • pracę w renomowanej restauracji z wypracowaną pozycją na rynku gastronomicznym

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilność finansową połączoną z elastycznym grafikiem

  • praca w zgranym, bezkonfliktowym zespole pełnym zrozumienia i akceptacji

  • przyjazną atmosferę

O nas

Karczma Bednarska to restauracja z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku gastronomicznym. Cechuje się wyjątkową dbałością o serwowane potrawy oraz sznytem folkloru łowickiego, który zauważalny jest nie tylko w jej wnętrzach. Autorskie menu Szefa Kuchni od lat cieszy się wielkim uznaniem zarówno wśród stałych bywalców jak również osób przypadkiem zaglądającym w nasze progi.

Lokalizacja

Bednary,

Łódzkie

Łódzkie, Bednary
ID: 913289573