2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Lubelskie
  6. Kucharz - Lubartów
Dodane 18 kwietnia 2024

Kucharza - Kucharkę zatrudnimy

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Stara Łaźnia w Lubartowie zatrudni Kucharza/Kucharkę.

Najlepiej z doświadczeniem w pracy w gastronomii. Jeśli nie masz doświadczenia, a przygotowywanie potraw to twoja pasja, lubisz gotować i CHCESZ pracować - zgłoś się do nas.

Główne obowiązki - w zależności od doświadczenia:

  • przygotowywanie dań z karty oraz na przyjęcia,

  • pomoc w bieżących pracach na kuchni

Oferujemy atrakcyjne zarobki, elastyczny grafik, przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń, prześlij CV lub złóż osobiście w Restauracji.

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 905442972