2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Koszalin
Dodane 05 kwietnia 2024

Kucharza zatrudni Hotel UNITRAL 4*/5* w Mielnie

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę całoroczną,

- pracę w systemie zmianowym,

- pracę w zaangażowanym, profesjonalnym i dynamicznym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w programach szkoleniowych,

-benefity pracownicze: korzystanie ze strefy SPA/basenu rekreacyjnego, zniżki pracownicze na zabiegi Wellness i rehabilitacyjne, restaurację i kawiarnię hotelową.

Wymagania:

- znajomość podstawowych zasad pracy profesjonalnej kuchni hotelowej,

- umiejętności pracy w zespole,

- umiejętności szybkiego uczenia się,

- przestrzegania standardów czystości, bezpieczeństwa i higieny pracy,

- zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

- książeczka zdrowia

- dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie posiłków dla Gości hotelu na podstawie ustalonego menu,

- dbałość o zgodny ze sztuką kucharską serwis dań,

- przestrzeganie standardów czystości, bezpieczeństwa i higieny pracy,

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 909654430