2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Kołobrzeg
Dodane 30 maja 2024

kucharza zatrudni San Medical Spa w Kołobrzegu

Wynagrodzenie

6 500 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

San Medical Spa zatrudni kucharza do żywienia zbiorowego. Dziennie podajemy kilka dań dla nawet 300 osób. System pracy tj. dni i godziny jesteśmy skłonni dopasować do kandydata.

Obowiązki:

  • Pieczenie, grillowanie, gotowanie na parze i gotowanie tradycyjne mięs, warzyw, ryb, drobiu i innych produktów spożywczych.

  • Przygotowanie składników do gotowania, w tym porcjowanie, siekanie,

Wymagania:

  • Znajomość technik kulinarnych

  • Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałą pracę w pozycji stojącej.

w przypadku nieodebrania telefonu uprzemie proszę o sms.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 872183636