2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 13:33

Młodszy specjalista ds. obsługi Klienta w jęz. niemieckim B2

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Znasz język niemiecki i szukasz ciekawej pracy?

Mamy dla Ciebie nową ofertę!

Armatis to międzynarodowe środowisko ludzi z pasją i zaangażowaniem!

Poszukujemy kontaktowych osób które nie boją się wyzwań. Praca z nami stanowi świetną okazję do szlifowania swoich umiejętności językowych w praktyce. Jeśli dołączysz do naszego teamu codziennie będziesz miał kontakt z pasażerami, którzy potrzebują Twojego wsparcia!

Szukamy kontaktowych osób z językiem niemieckim na poziomie B2, które cenią sobie komfortowe warunki pracy w zgranym zespole. Jeśli ważna jest dla Ciebie elastyczność i  chcesz pracować w godzinach dopasowanych do swoich potrzeb – nie wahaj się – aplikuj!

Szkolenie i praca w biurze w Warszawie.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego min. na poziomie B2,

  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (szkolenie w języku polskim),

  • Obsługa komputera,

  • Dyspozycyjność min. 120 godzin w miesiącu, umożliwiamy pracę na pełen etat,

  • Komunikatywność.

Co zyskujesz pracując z nami?

  • Atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz dodatki,

  • Płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy,

  • Elastyczny czas pracy od poniedziałku do piątku działamy w godzinach 9-20, w soboty 9-19 i w niedziele 10-19,

  • Wsparcie merytoryczne lidera na każdym etapie współpracy oraz coachingi podnoszące umiejętności,

  • Pracę w firmie, która znalazła się na liście Forbes TOP 300 najlepszych pracodawców 2022 roku,

  • Możliwość awansu w strukturze firmy,

  • Płatny program poleceń- do 1500 zł dodatkowej gotówki,

  • Dofinansowanie do Karty Multisport,

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Obsługa czatów internetowych w języku niemieckim,

  • Obsługa mailowych zgłoszeń reklamacyjnych,

  • Odbieranie połączeń przychodzących od pasażerów,

  • Udzielanie informacji odnośnie przewozu bagaży, zmiany terminów lotów, zamawiania nowych biletów,

  • Obsługa programów i aplikacji.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji - wyślij do nas swoje CV!

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918705941