2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Krzyki
Dodane 16 maja 2024

Kurier in post na paczkomaty- Baza Mokronos

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dzień dobry, zatrudnię od zaraz kuriera Inpost- na paczkomaty. Rejon- miejscowości ościenne na zachód od Wrocławia. Baza Mokronos. Co oferujemy: • Pracę w młodym zespole, w prężnie rozwijającej się firmie,
 • Dobrą atmosferę w pracy,
 • Szkolenia- bez obaw o brak doświadczenia- wszystkiego Cie nauczymy!
 • Uczestnictwo w programie motywacyjnym (bony, dodatki pieniężne),
 • Wynagrodzenie od 4700 netto (na rekę) plus dla chętnych dodatkowo płatna praca w soboty.
 Obowiązki: Dostarczanie i odbiór paczek do/z Paczkomatów w obrębie rejonu, a także: • Utrzymanie pojazdu firmowego w dobrym stanie (niezwłoczne zgłaszanie nieprawidłowości w pracy auta)- zarówno technicznym, jak i pod kątem utrzymania porządku!
 • obsługa terminalu z firmowym oprogramowaniem (zapewniamy szkolenie),
 • Praca od poniedziałku do piątku, soboty dodatkowo płatne (dla chętnych),
 Wymagania: • Prawo jazdy kat.B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu bus mile widziane)
 • Zaangażowanie i sumienność.
 • Dyspozycyjność.
 • Dobra organizacja pracy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918642864