2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Śląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Katowice
  6. Dostawca, kurier miejski - Piotrowice-Ochojec
Dodane 15 kwietnia 2024

Kurier/Kierowca - Firma GO! Express (Obsługujemy Wyłącznie Firmy)

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: SamochódDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Ogłoszenie o pracy na stanowisko Kierowca-Kurier Stały Region:

Firma GO! Express & Logistics Katowice Sp z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca-Kurier Stały Region.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Uczciwość i sumienność

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00

  • Wysoka kultura osobista

  • Brak karalności

  • Status emeryta, studenta/ucznia lub obcokrajowiec

Obowiązki:

  • Dostarczanie przesyłek w określonym regionie zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta

  • Utrzymanie pojazdu w czystości i należytej kondycji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę zlecenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości OLX

Firma GO! jest pracodawcą równych szans. Zapewniamy środowisko pracy wolne od dyskryminacji.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 911873602