2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Małopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Kraków
  6. Dostawca, kurier miejski - Nowa Huta
Dodane 04 kwietnia 2024

Kurier - Kierowca kat. B Paczkomaty

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek transportowanych przesyłek.

  • Obsługa powierzonego rejonu.

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu aut dostawczych-typu bus).

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.

  • Odpowiedzialność.

  • Dobre zarządzanie czasem.

  • Przyjazne nastawienie, wysokie kompetencje w zakresie obsługi klienta.

  • Mile widziane doświadczenie w branży kurierskiej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne comiesięczne wynagrodzenie w wysokości 5000zł-5500zł brutto (dodatkowo premie za dobre wyniki).

  • Pracę w godzinach od 7:00 do rozwiezienia paczek, średnio około 10h.

  • Możliwość stałej współpracy w przyjaznej atmosferze.

  • Odzież roboczą.

  • Telefon komórkowy, skaner.

  • Kartę żywieniową do automatów zlokalizowanych na terenie magazynu.

  • Okres szkoleniowy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 909521933