2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Mikołów
  6. Kierowca - Centrum
Dodane 23 kwietnia 2024

Kurier/Kierowca. Praca dodatkowa dla emerytów (obsługa firm)

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Ogłoszenie o pracy na stanowisko Kierowca-Kurier Stały Region:

Firma GO! Express & Logistics Katowice Sp z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierowca-Kurier Stały Region.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Uczciwość i sumienność

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku praca około 5h

  • Wysoka kultura osobista

  • Brak karalności

  • Status emeryta

Obowiązki:

  • Dostarczanie przesyłek w określonym regionie zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta

  • Utrzymanie pojazdu w czystości i należytej kondycji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę zlecenie

  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w wiadomości OLX, proszę nie dzwonić.

Firma GO! jest pracodawcą równych szans. Zapewniamy środowisko pracy wolne od dyskryminacji.

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 913904563