2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Tuchom
Dodane 26 kwietnia 2024

Kurier/Kurierka DHL Gdańsk (Tuchom)

Lokalizacja

Tuchom

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

KURIER/KURIERKA

Lokalizacja Terminala: Tuchom

Wolisz być za kółkiem, niż za biurkiem? Prawo jazdy i pozytywne nastawienie to wszystko, czego potrzebujesz.

 Twoje zadania:

  • odbiór, przewóz i doręczanie przesyłek kurierskich

  • profesjonalna obsługa klienta

 Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat B

  • dyspozycyjność

  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie

  • komunikatywność

 To oferujemy:

  • system bezpłatnych szkoleń

  • dostęp do opieki medycznej oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • możliwość zakupu karty sportowej w atrakcyjnej cenie

  • nagrody w ramach konkursów na Super Kuriera i Kuriera Roku

  • prezenty z okazji narodzin dziecka

Masz pytanie lub chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

DHL Parcel Polska sp. z o.o. („DHL”) żąda podania jedynie takich danych osobowych, które są niezbędne do podjęcia decyzji o rozpoczęciu współpracy. W szczególności DHL nie żąda przesyłania zdjęcia. Podanie przez Ciebie danych osobowych przekraczających ten zakres oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie tych danych. Przesłanie przez Ciebie zdjęcia oznacza wyrażenie wyraźnej zgody na przetwarzanie danych nim objętych.

Jeśli Twoje dokumenty aplikacyjne zawierają dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (dane szczególnej kategorii, w tym dane dotyczące zdrowia) prosimy o załączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie takich danych następującej treści:

 -       „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Osmańskiej 2, 02-823 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych stanowiących dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (dane szczególnej kategorii, w tym dane dotyczące zdrowia) w celach związanych z postępowaniem rekrutacyjnym.”

Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez DHL także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

 -       „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Osmańskiej 2, 02-823 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy od momentu otrzymania danych przez DHL/przesłania przeze mnie zgłoszenia rekrutacyjnego.”

Jeśli chcesz, aby Twoja kandydatura została udostępniona także  podmiotom współpracującym z DHL Parcel Polska Sp. z o.o. (przewoźnikom, service partnerom) w celu zaproponowania Twojej kandydatury w/w podmiotom, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

 -       „Wyrażam dobrowolną zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych podmiotom współpracującym z DHL Parcel Polska Sp. z o.o. (przewoźnikom, service partnerom), w celu zaproponowania mojej kandydatury tym podmiotom do świadczenia usług na rzecz DHL Parcel Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem wskazanych podmiotów.”

Możesz z łatwością cofnąć każdą z powyższych zgód w dowolnym momencie. Aby to zrobić napisz na adres podany w formularzu rekrutacyjnym. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Osmańskiej 2, 02-823 Warszawa. Możesz skontaktować się z nami drogą pisemną lub poprzez e-mail podany w formularzu rekrutacyjnym. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia aktualnie toczącego się procesu rekrutacyjnego, w tym w celu komunikacji z tym związanej, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę), w celu przedstawienia przewoźnikom, service partnerom ściśle współpracującym z DHL Parcel Polska sp. z o.o.  Twojej kandydatury w celu świadczenia usług na rzecz DHL Parcel Polska sp. z o.o. (o ile wyrazisz na to zgodę), oraz w uzasadnionych przypadkach w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania – z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli sądzisz że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa w tym zakresie. Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: www.dhlparcel.pl/pl/o-dhl/przetwarzanie-danych-osobowych.html, (zakładka: Kandydat do pracy (Kurier/ Kurierka)).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tuchom,

Pomorskie

Pomorskie, Tuchom
ID: 907388419