2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Świętokrzyskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Kielce
Dodane 16 kwietnia 2024

Kurier miejski, dostawca

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie przesyłek do klientów zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Pobieranie podpisów potwierdzających odbiór przesyłki

  • Utrzymywanie porządku i czystości w pojeździe dostawczym

  • Zgłaszanie wszelkich problemów z pojazdem przełożonemu

  • Współpraca z innymi pracownikami firmy w celu efektywnej realizacji dostaw

    Nasze wymagania

    • Doświadczenia w transporcie towarowym mile widziane

    • Prawo jazdy kat. B

    • Umiejętności organizacyjne w zakresie tras dostaw

    • Samodyscyplina

    • Gotowość do pracy również w weekendy

    • Komunikatywność i uprzejmość w kontakcie z klientam

      OFERUJEMY:

    • Wysokie zarobki zależne od realizacji powierzonych zadań,

    • swobodę działania,

    • miłą i przyjazną atmosferę,

    • wsparcie.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 912194075