2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Wejherowo
Dodane 30 maja 2024

Kurier na rejon Wejherowo

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Opis

Zakres obowiązków:

  • sortowanie oraz załadunek paczek na samochód

  • doręczanie i odbiór przesyłek na określonym terenie

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat B

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność pracy w terenie oraz orientowanie się w terenie

  • Dbanie o wizerunek firmy DPD i pracodawcy

  • Dbanie o powierzone mienie

  • Punktualność i uczciwość

  • Niezawodność i sumienność

  • świadectwo niekaralności

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem ( jeżeli nie masz doświadczenia, a masz chęci również zapraszam)

 Oferujemy:

  • stały rejon dostaw (po poznaniu rejonu skraca czas pracy)

  • rejon Wejherowo (doręczenia i odbiory z firm jak i osób prywatnych )

  • Procent od sumy operacyjnej (minimum 4500 na ręke możliwość zarobienia więcej)

  • Regularna i terminowa wypłata wynagrodzeń

  • samochód i telefon służbowy

  • szkolenie wprowadzające, rozplanowanie trasy

Pracę zaczynamy od godziny 7.00

Miejsce rozpoczęcia pracy Botaniczna 20 Gdańsk ( niedaleko lotniska )

O mnie.

Jestem wieloletnim kurierem, pasjonatem swojej pracy. Znam od podszewki realia doręczania przesyłek. Jeżeli chcesz się rozwinąć, nabyć nowe umiejętności, razem współpracować. Zapraszam właśnie do siebie.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 763393378