2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Lubuskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Gorzów Wielkopolski
Pippel Logistik GmbH
Dodane 30 kwietnia 2024

Kurier Niemcy (blisko granicy) do 2850e netto, bezposrednia umowa

Wynagrodzenie

12 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

Rozpocznij pracę jako kurier w Pippel Logistik GmbH!

Poszukujemy sumiennych, uczciwych i gotowych na wyzwania pracowników!

4 wolne wakaty-

Start dla osób bez doświadczenia w Amazon od 08.05

Start dla osób z doswiadczeniem w Amazon juz od 29.04.

Lokalizacja magazynu: DBB1, Am Magna Park 2, 14542 Werder (Havel)

Zadania:

Dostarczanie paczek do klientów. 90% paczek waży nie więcej niż 5 kg, są już wstępnie posortowane przez Amazon i przygotowane w dużych workach, co skraca czas załadunku i rozładunku do maksymalnie 15 minut. Cała trasa jest ustalana przez aplikację, więc znajomość obszaru dostawy nie jest wymagana.

Pojazdy:

Nowe samochody dostawcze z kamerami i czujnikami (głównie Mercedes Sprinter)

Szkolenia:

Dla osób bez doświadczenia oferujemy 4-dniowe płatne szkolenie (2 dni teorii i 2 dni praktyki), podczas którego zostaną wyjaśnione istotne i przydatne rzeczy w pracy kuriera.

Warunki zatrudnienia:

Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w firmie na okres 1 roku z 3-miesięcznym okresem próbnym. Istnieje możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony.

Niemiecka umowa o pracę.

Zakwaterowanie:

Jeśli nie posiadasz własnego mieszkania - pomożemy Ci z tymczasowym zakwaterowaniem na start.

Wynagrodzenie:

Stawka godzinowa 14,50€/h brutto,

dodatkowe 14 € netto/przepracowany dzień,

premie za wyniki do 200 € brutto,

premia za pomoc innym kierowcom (premia ratunkowa)

premie sezonowe

Godziny pracy:

Pracujemy od poniedziałku do soboty. 5 lub 6 dni pracy w tygodniu. Trasy są zaplanowane na 8-9 godzin pracy dziennie

Wymagania:

ważny dokument tożsamości lub paszport

pozwolenie na pracę (dotyczy tylko osób spoza UE)

ważne prawo jazdy kategorii B (min. 1 rok),

brak wpisów w zaświadczeniu o niekaralności.

Dołącz do nas i bądź częścią wspaniałego zespołu, w którym poczujesz się szanowany i doceniany za swoją pracę!

Obsługiwane języki:

Mówimy po angielsku, niemiecku, polsku, grecku i hiszpańsku.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 913956621