2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Opolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Opole
Dodane 16 kwietnia 2024

Kurier Opole, praca od zaraz.

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: TakPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam.

 Poszukuję osoby na stanowisko kierowcy / kuriera z okolic OPOLA, zapewniamy szkolenie wprowadzające oraz stabilną pracę od poniedziałku do piątku(weekend opcjonalnie nawet 700 zł dodatkowo), (start 07:00)

 Zakres obowiązków na stanowisku kurier:

 - terminowe doręczanie oraz odbieranie powierzonych przesyłek

 do oraz od klientów

 - załadunek przesyłek pobranych z magazynu

 - rozładunek przesyłek nadanych przez klientów w magazynie

 - rozliczenie się z odebranej gotówki oraz dokumentacji

 Od kandydatów oczekujemy:

 - prawa jazdy kat. B

 - zaangażowania i motywacji do skutecznego działania

 - uczciwości i sumienności

 - zaświadczenia o niekaralności

-doświadczenia w prowadzeniu busa

zapraszam do wysyłania CV

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 611347495