2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Skawina
Dodane 18 kwietnia 2024

Kurier Skawina Gls Rejon Igołomska 4400 podstawy + premie

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Witam, zatrudnię osobę z doświadczeniem w branży kurierskiej. Umowa o pracę.

Rejon to Igołomska + Igołomia, Tropiszów, Pobiednik.

Około 60-70 stopów dziennie - zdarza się więcej ( wtedy wypłata adekwatna do pracy )

Na rejonie brak odbiorów - czasem trzeba zjechać pomóc jeśli jest więcej

Osoba z doświadczeniem po zapoznaniu się z rejonem dostaje 4400zł na rękę + premie przy dobrej jakości oraz większych ilościach (od początku). ( wypłata z premiami spokojnie może osiągnąć pułap 4800zł lub więcej)

Praca od 6:30 (magazyn Skawina) od pon. do pt.

Po zapoznaniu się z rejonem można kończyć pomiędzy 14, a 15.

Obowiązki: Ściąganie paczek z taśmy, skanowanie, układanie na aucie. Doręczanie oraz odbiór zleceń.

Wymagane:

Doświadczenie

Kultura osobista

Pracowitość

Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Szkolenie wdrażające w rejon 1-3tyg

Terminowe wypłaty

Comiesięczne premie

Samochód pod dom

Proszę o składanie CV lub kontakt telefoniczny ( jeśli nie odbieram proszę wysłać wiadomość, a oddzwonię)

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 785007559