2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Kujawsko-pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Brodnica
Dodane 11 kwietnia 2024

Kuriera GLS zatrudnię

Lokalizacja

Brodnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Firma GLS-światowy lider wśród firm kurierskich.

Poszukuje kandydata na stanowisko: KURIERA

Miejsce pracy: załadunek Brodnica rejony Grudziądz oraz okolice

Zadania:

– dostarczanie przesyłek do klientów

– odbieranie przesyłek od nadawców

Wymagania:

WARUNEK KONIECZNY-doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5T (minimum rok)

– doświadczenie w branży kurierskiej będzie dodatkowym atutem

– wiek 21-35 lat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email, poprzez opcję „APLIKUJ”, lub prosimy o kontakt telefoniczny.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Lokalizacja

Brodnica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Brodnica
ID: 911006248