2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Śląskie
  5. Ochrona - Katowice
  6. Ochrona - Bogucice
Dodane 15 kwietnia 2024

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - KATOWICE CENTRUM

Wynagrodzenie

4 242 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorów

SPÓŁKA zatrudni pracownika na stanowisko kwalifikowany pracownik ochrony

Miejsce pracy: Katowice centrum (obiekt administracyjny )

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenia - BUDYNEK ADMINISTRACYJNY.

Zakres obowiązków:

- ochrona obiektów ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ.

- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

- nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony (warunek konieczny)

  • Mile widziane doświadczenie w branży ochrony,

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane,

  • Niekaralność.

  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • Zatrudniamy również na zastępstwo zgodnie art. 738 K.c. i wyrokiem SN z dnia 26 listopada 1998 r., I PKN 458/98.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem

telefonu, 78*******12 lub o przesłanie CV za pomocą portalu lub na adres e-mail: kierownik.puschhaus[at]hetman-polska.pl

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 737773818