2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Gdańsk
  6. Ochrona - Młyniska
Dodane 16 kwietnia 2024

Kwalifikowany pracownik ochrony z pozwoleniem na broń- Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Młyniska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Konsal zatrudni kwalifikowanego pracownika ochrony z pozwoleniem na broń krótką - obiekty przemysłowe na terenie Gdańska (Ul. Na Ostrowiu).

Zakres obowiązków:

- ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem;

- kontrola ruchu osobowego, samochodowego i materiałowego;

- reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia;

- praca w systemie jednozmianowym 24h lub w systemie dwuzmianowym 12h.;

Wymagania:

- niekaralność;

- dyspozycyjność;

- aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;

- ważna legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni ( A) ;

- aktualne badania lekarskie + psychologiczne;

- mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

- umowę o pracę;

- stawkę godz. 25,00 zł netto;

- pełne umundurowanie dostosowane do pory roku;

Możliwość podniesienia kwalifikacji (koszt szkolenia, egzaminu POKRYWA W CAŁOŚCI FIRMA)

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 60*******85

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Młyniska
ID: 912128348