2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
Zakład betoniarski Dyckerhoff Polska
Dodane 26 kwietnia 2024

Laborant betonu/pracownik transportu próbek - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spółka należąca do międzynarodowego koncernu Buzzi będącego jednym z czołowych producentów cementu i betonu towarowego w Polsce i na świecie poszukuje kandydata na stanowisko:

Laborant betonu/pracownik transportu próbek

Miejsce pracy: Kraków (stanowisko mobilne – wymagające zazwyczaj jednodniowych wyjazdów służbowych)

Opis stanowiska:

Laborant betonu odpowiada za pobór kostek betonu na budowach, ich przewóz do właściwego laboratorium oraz dalszą analizę. Służy doradztwem technologicznym klientom wewnętrznym i zewnętrznym. Praca wymaga sprawności fizycznej, związanej z przenoszeniem próbek betonowych do testów.

Twoje zadania:

• Pobór oraz badanie mieszanki betonowej na wytwórni oraz budowie.

• Wykonywanie badań laboratoryjnych w laboratorium i w terenie; pobieranie próbek w terenie.

• Badania stwardniałego betonu, zapraw oraz stabilizacji.

• Pobieranie kruszyw, spoiw do badań laboratoryjnych.

• Opracowywanie oraz analiza wyników z prowadzonych badań.

• Udział w realizacji projektów badawczo-rozwojowych betonów, zapraw oraz stabilizacji.

• Pomoc w prowadzeniu dokumentacji laboratoryjnej oraz archiwizacja wyników badań.

• Kontrolowanie stanu technicznego powierzonego sprzętu i aparatury laboratoryjnej.

• Opracowywanie wyników badań zgodnie z wymaganiami norm oraz dokumentacji kontraktowej.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne).

• Mile widziana znajomość branży budowlanej.

• Mile widziane doświadczenia w prowadzeniu badań budowlanych.

• Umiejętność samodzielnego planowania i prowadzenia badań.

• Mile widziana znajomość charakterystyki spoiw budowlanych, kruszy oraz chemii budowlanej.

• Prawo jazdy kat B.

• Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.

• Umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność, mobilność.

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

• Umiejętność efektywnego komunikowania się.

Co oferujemy:

• Zatrudniamy w ramach umowy o pracę.

• Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - przedstawiamy jasny system premiowy.

• Przygotowujemy do zadań – szkolimy i dostarczamy narzędzia.

• Dajemy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy.

• Atrakcyjne benefity (pakiet Medicover - opieka medyczna dla Ciebie i całej rodziny).

• Fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport.

• Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dyckerhoff Polska sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. z siedzibą 26-052 Nowiny ul. Zakładowa 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 909582206