2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Łódzkie
  6. Kontrola jakości - Głowno
Dodane 25 kwietnia 2024

Laborant/-ka w Dziale kontroli Jakości

Lokalizacja

Głowno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Solan Investment Sp. z o.o. produkuje susze ziemniaczane już ponad 80 lat. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko: Laborant/-ka.

Zakres obowiązków:

  • pobieranie i przygotowywanie prób do analiz zgodnie z ustalonymi częstotliwościami i metodykami,

  • wykonywanie analiz surowca,

  • wykonywanie analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych prób pobranych z produkcji,

  • sporządzanie odczynników chemicznych i podłóż mikrobiologicznych,

  • staranne dokumentowanie wyników pracy,

  • bieżąca współpraca z Działem produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane chemiczne lub pośrednie,

  • dokładność, rzetelność, sumienność,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym,

  • praca w kontroli jakości w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę (umowa na zastępstwo);

  • pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku;

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem OLX.

Prosimy, aby list motywacyjny zawierał następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solan Investment Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Lokalizacja

Głowno,

Łódzkie

Łódzkie, Głowno
ID: 914402695