2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Opolskie
  6. Kontrola jakości - Biała
Dodane 02 kwietnia 2024

Laborant / Kontrola Jakości

Lokalizacja

Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ustronianka Sp. z o.o.  to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy pracowników w trzech zakładach produkcyjnych oraz w sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 45 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Laborant/Kontrola jakości

Miejsce pracy: Biała, k. Prudnika, woj. opolskie

Obowiązki:

  • kontrola jakości wyrobu gotowego wg obowiązujących procedur i instrukcji jakościowych

  • ocena jakości i zgodności produktu ze specyfikacją

  • przeprowadzanie pomiarów i wykonywanie testów jakościowych

  • prowadzenie dokumentacji jakościowej

  • współpraca z zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, rzetelność

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość pakietu Office

  • gotowość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

  • umowę o pracę

  • dowozy pracownicze na trasie Prudnik – Biała

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet socjalny i medyczny Lux - Med

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 15:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Biała,

Opolskie

Opolskie, Biała
ID: 899378258