2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Opolskie
  6. Kontrola jakości - Tarnów Opolski
Lhoist
Dodane 25 kwietnia 2024

Laborant - Kontrola Jakości

Lokalizacja

Tarnów Opolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Laborant

Miejsce pracy: Tarnów Opolski (woj. opolskie)

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę na czas określony (zastępstwo)

  • Pełne wyzwań środowisko pracy

  • Pakiet benefitów (pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe NW, pakiet medyczny)

  • Możliwość szkoleń i poszerzania kwalifikacji

Twoje zadania:

  • Wykonywanie badań fizyko-chemicznych oraz analiz

  • Nadzór metrologiczny nad wyposażeniem pomiarowym laboratorium

  • Dokonywanie oceny jakości i oceny zgodności badanych produktów

  • Sporządzenie sprawozdań z uzyskanych wyników badań fizyko-chemicznych wyrobów wapienniczych

To praca dla Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie: min. średnie kierunkowe

  • Znajomość narzędzi MS Office

  • Umiejętność analizy i syntezy danych

  • Prawo jazdy kat. B

Doświadczenie w zakresie kontroli jakości oraz znajomość j. angielskiego będą dodatkowymi atutami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany/a pracą? Prześlij nam swoje CV!

Lokalizacja

Tarnów Opolski,

Opolskie

Opolskie, Tarnów Opolski
ID: 911008180