2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Kozienice
Dodane 16 kwietnia 2024

Laborant / Laborantka

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Lactalis najbardziej znana jest ze swoich wyrobów. Wysoka jakość i wyjątkowy smak są dewizą produktów znanych pod międzynarodowymi markami President oraz Galbani.

Aktualnie do zakładu produkcyjnego OBORY Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Laborant

Nr Ref.: LAB01/2023

praca zmianowa

(miejsce pracy: Kozienice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza i kontrola mikrobiologiczna produktów,  półproduktów, surowców  i opakowań,

  • kontrola właściwości fizyko - chemicznych  produktów półproduktów i surowców,

  • kontrola mikrobiologiczna  maszyn,

  • przygotowywanie odczynników i podłoży mikrobiologicznych,

  • kontrola opakowań – poprawności znakowania,

  • ·        pobieranie i przegląd prób.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie: wyższe kierunkowe,

  • umiejętność wykonywania analiz chemicznych,

  • znajomość podstaw chemii, biologii, mikrobiologii,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość technik analiz laboratoryjnych,

  • mile widziana znajomość zagadnień mikrobiologii mleczarskiej,

  • uprawnienia mile widziane: uprawnienia dot. obsługi aparatury ciśnieniowej (lab. mikrobiologiczne), szkolenie sensoryczne (lab. chemiczne).

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie;

  • Prywatną podstawową opiekę medyczną.

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje, pozostałym kandydatom

dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami".

Informujemy, że Administratorem danych jest Lactalis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Olkuskiej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane przez Lactalis Polska sp. z o.o. do Obory  Sp. z o.o. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 843408251