2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kościan
Dodane 12 kwietnia 2024

Laborant/ Laborantka

Lokalizacja

Kościan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Folplast to producent i dostawca folii dla branży budowalnej, rolniczej, higienicznej i spożywczej. Jesteśmy firmą rodzinną, istniejemy w Kościanie od ponad 30 lat. Wytwarzamy rocznie kilkadziesiąt tysięcy ton opakowań pochodzących z materiałów wtórnych. Zatrudniamy ponad 250 pracowników. W związku z rozbudową zakładu poszukujemy pracowników na stanowisko:

 LABORANT/KA

 Lokalizacja: Kościan

Zadania:

  • przeprowadzanie zleconych badań zgodnie z instrukcjami,

  • kontrola jakości wyrobów,

  • właściwe pobieranie i przechowywanie prób referencyjnych,

  • nadzór nad zastosowanymi technologiami oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • dokumentowanie oraz monitorowanie uzyskanych wyników badań,

  • sporządzanie raportów oraz analiza wyników,

  • współpraca z  laboratorium zewnętrznym,

  • realizacja wymagań związanych z funkcjonowaniem systemów ISO 9001, BRC.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • skrupulatność, systematyczność i dokładność,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej wiodącym producentem folii w regionie,

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

  • bezpieczne środowisko pracy,

  • bogaty  pakiet  benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wakacji,  dodatki świąteczne, spotkania integracyjne pracowników i ich rodzin, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie obiadów na stołówce pracowniczej),

  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego.

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 909677775