2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Warmińsko-mazurskie
  6. Kontrola jakości - Iłowo-Osada
Dodane 29 kwietnia 2024

laborant / laborantka zakładu

Lokalizacja

Iłowo-Osada

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Holenderska firma De Heus poszukuje do swojej wytwórni pasz w Iłowie - Osadzie pracownika na stanowisko: laborant / laborantka zakładu

Dołączając do naszego Zespołu będziesz miał możliwość poznania zagadnień z wybranych obszarów działań firmy: kontrola jakości, produkcja oraz jej optymalizacja produkcji. Nie musisz mieć doświadczenia w naszej branży, wszystkiego Cię nauczymy i zapewnimy niezbędne narzędzia i wsparcie Zespołu.

Główne obowiązki na tym stanowisku:

- pobieranie próbek surowców i gotowych produktów,

- wykonywanie podstawowych analiz dla próbek surowców i pasz,

-nadzór na dokumentacją HACCP i GMP+,

- nadzór nad jakością przechowywanych surowców oraz nad procesami produkcyjnymi

Od kandydatów oczekujemy:

- min. średniego wykształcenia o profilu chemicznym lub rolniczym,

- zaangażowania i motywacji do pracy,

- dobrej organizacji pracy własnej,

- umiejętności pracy w zespole.

Zapewniamy:

-zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

-atrakcyjny i klarowny system wynagradzania

-wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery w  krótkiej i długiej perspektywie

-profesjonalne szkolenia w okresie wdrożenia oraz możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego i/lub studiów

-fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe

-prywatną opiekę medyczną ora dofinansowanie karnetów sportowych

-pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację

Dodatkowo wysoko cenimy:

-min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy.

Lokalizacja

Iłowo-Osada,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iłowo-Osada
ID: 913693878