2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Piła
Dodane 22 kwietnia 2024

Laborant pomiarowiec

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

O nas

Laboratorium Usługowo-Badawcze "BIOCHEMIK" Sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się laboratorium akredytowanym w zakresie badań żywności, wody, higieny, środowiska pracy oraz wzorcowania.

Zatrudnimy osobę na stanowisko: Laborant pomiarowiec

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów środowiska pracy i emisji,

  • Odbieranie telefonów, wysyłanie emaili, scanów,

  • Sporządzenie dokumentacji z badań,

  • Opracowywanie wyników badań,

  • W razie potrzeby przewóz próbek do badań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe techniczne, ochrona środowiska,

  • Umiejętność swobodnej komunikacji telefonicznej,

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, kultura osobista,

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu pomiarów środowiska pracy,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilną umowę i wynagrodzenie

  • Pracę w nowoczesnym laboratorium badawczym

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 913636283