2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Dolnośląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Stanowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Laborant - technolog procesu

Lokalizacja

Stanowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w planowaniu i kontroli procesu technologicznego

  • Wykonywanie analiz chemicznych i fizykochemicznych

  • Nadzór nad aparaturą kontrolno – pomiarową

  • Kontrola i dokumentowanie uzyskanych wyników badań

  • Uzupełnienie reagentów w procesie technologicznym

  • Obsługa/ nadzór automatycznej oczyszczalni ścieków

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie o profilu chemicznym lub zbliżonym

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium

  • Umiejętność samo organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • Dyspozycyjność

  • Mile widziana znajomość procesów galwanotechnicznych

Lokalizacja

Stanowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Stanowice
ID: 914160517