2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubelskie
  5. Inżynieria - Ryki
Dodane 23 kwietnia 2024

Laborant w laboratorium badawczym NORGPOL RYKI

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ryki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wymagania/obowiązki: - wykształcenie minimum średnie, - przygotowywanie próbek do badań metalograficznych, - badania własności fizykochemicznych materiałów, - badania właściwości mechanicznych materiałów, - uczestnictwo w prowadzonych pracach badawczo-rozwojowych, - znajomość i obsługa MS Office, - znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym, - mile widziana znajomość obsługi programów Solidworks lub Inwentor Autodesk, - mile widziane prawo jazdy kat. B. Oferujemy: - pracę w nowoczesnym oddziale prężnie rozwijającej się polskiej firmy działającej od ponad 30 lat na rynkach krajowych, jak i zagranicznych, - zatrudnienie w ramach umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 w siedzibie firmy w Rykach CV proszę przesyłać na adresy mailowe: - biuro (małpa) norgpol.pl, - zczerwinski (małpa) norgpol.pl, - kasia.czerwinska007 (małpa) gmail.com. Temat w mailu: Laborant w laboratorium badawczym Skontaktujemy się z wybranymi.

Lokalizacja

Ryki,

Lubelskie

Lubelskie, Ryki
ID: 815100469