2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Lubin
Dodane 29 kwietnia 2024

Laborant - Wytwórnia Mas Bitumicznych

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości surowców,

  • Przeprowadzanie badań normowych wytwarzanych mas,

  • Optymalizacja i nadzorowanie procesów technologicznych,

  • Weryfikacja specyfikacji wymagań dla procesu produkcyjnego,

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii produkcji mas bitumicznych,

  • Min. 1 rok doświadczenia w wykonywaniu badań z zakresu drogownictwa,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy,

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Umiejętność i doświadczenie w opracowywaniu oraz optymalizacji receptur pod względem jakości i kosztów (mile widziane),

  • prawo jazdy kat. B.

    Jako generalny wykonawca kompleksowo zajmujemy się wykonawstwem dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Na zlecenie instytucji publicznych, realizujemy inwestycje na terenie woj. dolnośląskiego .Prężnie rozwijającą się firma realizująca inwestycje drogowe

    Cv prosimy wysyłać na adres email w tytule Laborant - Wytwórnia Mas Bitumicznych

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 857156986