2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Śląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Tychy
Dodane 17 maja 2024

Lakiernik - Blacharz samochodowy

Wynagrodzenie

45 - 51 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Auto-Centrum M.Z. Kierat Sp. J. – Autoryzowany Salon i Serwis marek: Alfa Romeo, Jeep, Fiat, Fiat Professional oraz Skoda Serwis poszukuje pracownika na stanowisko: Lakiernik - Blacharz samochodowy

 Wynagrodzenie miesięczne 5 000 - 10 000 zł

Zakres obowiązków to:

  • naprawa pojazdów w sposób zapewniający wysoką jakość

  • przestrzeganie prawidłowej technologii napraw

  • samodzielne rozbrajanie i uzbrajanie podzespołów blacharskich, mechanicznych w naprawie blacharsko-lakierniczej pojazdu

  • praca w pełnym wymiarze godzinowym na umowę o pracę

  • praca w systemie zmianowym

  • lakierowanie karoserii i elementów samochodów

  • wykonywanie prac naprawczych zgodnie z technologią producenta i przyjętymi standardami

  • dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość i porządek

  • utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności i prawidłowe jego zabezpieczenie

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym / analogicznym stanowisku

  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych związanych z pojazdami

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dyspozycyjności

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę w autoryzowanym serwisie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • profesjonalne szkolenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników)

  • stabilne zatrudnienie

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 751624043