2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Śląskie
  6. Lakiernik, blacharz - Katowice
  7. Lakiernik, blacharz - Dąbrówka Mała
HammerJobs Sp. z o.o.
Dodane 31 maja 2024

Lakiernik - Katowice

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu. W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy do jednego z Naszych oddziałów Kandydatów na stanowisko:

Nasza oferta:

 Lakiernik

Zakres obowiązków:

·      Przygotowanie elementów do malowania

·      Czyszczenie elementów przed malowaniem

·      Kompletacja elementów po malowaniu

·      Lakierowanie elementów

Oczekiwania:

·      Wykształcenie minimum zawodowe

·      Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

·      Umiejętność pracy w zespole

·      Umiejętność organizacji pracy

·      Czystość na stanowisku pracy, kultura osobista

·      Doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

·      Umowę o pracę

·      Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie

·      Możliwość rozwoju zawodowego

 W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HammerJobs Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 821832062